Yaşam

Tavuk Dünyası İstanbul’daki 75. restoranını açtı

Tavuk Dünyası Vega AVM 'de

 

Tavuk Dünyası Vega AVM’de 75.restoranını açtı

 

Özgün konsepti ve ödüllü akılalmaz lezzetleriyle kısa zamanda lezzet severlerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeyi başaran Tavuk Dünyası, Türkiye’nin 50’den fazla şehrinde olduğu gibi, İstanbul’daki yeni restoran yatırımlarında da hız kesmiyor.Tavuk Dünyası Vega AVM’de 75.restoranını açtı

Tavuk Dünyası 2020’nin başından bu yana şehrin Anadolu ve Avrupa yakasının farklı bölgelerindeki cadde ve AVM ‘lerine açtığı restoranlarıyla, İstanbul’daki lezzet noktalarının sayısını artırmayı sürdürdü.

Vega AVM ‘de konuklarını ağırlamaya başlayan yepyeni restoranıyla birlikte ise Tavuk Dünyası, markanın doğduğu şehir olan İstanbul’daki 75. restoranını açmış oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Türkiye’nin mega kenti İstanbul’un, aynı zamanda en çok Tavuk Dünyası restoranına sahip şehir olduğuna da dikkat çekerek şunları söyledi: “Bundan 8 yıl önce ilk restoranımızı açarak konuklarımızla buluşmaya başladığımız İstanbul, gerek yatırımcıların bizlere olan ilgisi gerekse de sahip olduğu potansiyelle, en fazla yatırım yaptığımız şehirlerin başında geliyor.

Bu büyük kentte, daha fazla lezzet severe ulaşmak için her yıl, şehrin her iki yakasına da yeni restoranlar açmayı sürdürüyoruz. Bu yıl, yaşanan pandemi süreci sebebiyle yeni restoran açılışlarına belli bir süreliğine ara vermiş olsak da, yılın başından bu yana sadece İstanbul’da 4 yeni restoranımızın daha kapılarını konuklarımıza açtık.

Türkiye’de 220’den fazla restoranı bulunan şirketimiz, İstanbul’daki 75. restoran yatırımını ise Vega AVM ‘ye açtığı bu restoranla yapmış oldu. Bu yıl sonuna kadar İstanbul’daki lezzet noktalarımıza yenilerini ekleyecek ve kıymetli İstanbullu konuklarımızı şehrin farklı yerlerinde ödüllü akılalmaz lezzetlerimizle karşılamaya devam edeceğiz.”

Tavuk Dünyası hizmete başlayan bu restoranıyla birlikte, Türkiye’deki AVM restoranlarının sayısını 161’e; toplam restoran sayısını ise 222 ye taşımış oldu.

Tavuk Dünyası Hakkında

2011 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün 220’den fazla restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturdu. Kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile Tavuk Dünyası farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı