Yaşam

Vakko Sonbahar Kış Koleksiyonu

Vakko Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

Vakko Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu kaliteye yoğunlaşarak nitelikli kumaş seçimleri, kusursuz kalıp ve işçiliklerini ön plana çıkararak tasarımlarında vurguluyor.
Vakko Sonbahar Kış kampanyası ile modayı anlamlı, özenli, zamansız parçalarda buluşturuyor.

İçinden geçtiğimiz yeni dönemde hayatımızda kaliteyle kusursuz işçiliği bir araya getiren Vakko koleksiyonları, renkleri, enerji ve yenilikleriyle keyif katan içsel bir yolculuğu tasarımlarına taşıyor.

Vakko-Sonbahar-Kış Koleksiyonu
Vakko-Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Vakko Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu kaliteye yoğunlaşarak nitelikli kumaş seçimleri, kusursuz kalıp ve işçiliklerini ön plana çıkararak tasarımlarında vurguluyor. Kadın ve erkeğin rafine dünyasını yansıtan kampanyada geçmişten bugüne gelen benzersiz Vakko kalitesi öne çıkıyor.

POZİTİF BİR KADIN KOLEKSİYONU

Vakko kadın modası ne olursa olsun pozitif tarafta durmayı, yaşamımızı renklendirmeyi, başkalarından çok kendimiz için özenle var olmayı hedefliyor ve bunun için ‘Stay Healthy in Style’ diyerek özel bir çağrıda bulunuyor. Hayata olan bağlılığın ve sevginin bir göstergesi olarak stil yansımaları; her şeye rağmen yarını başka bir gün olarak kabul ederek; bugünü, an’ı yaşamaya davet ediyor. 7 ana temadan oluşan koleksiyon stil ve renk buluşmalarını geniş bir çerçevede ve yelpazede ele alıyor.

Stay on the Positive Side

Siyah beyazın güçlü negatif ve pozitif çekimi temada buluşuyor. Çizgiler, ekoseler, çiçekler, kaz ayakları ve dokumaların bütünleştirdiği renkler, güçlü bir stil yansıması ile pozitif bakış açısını hayata katıyor.

The Colorful Side

Siyah beyazın güçlü oyunları ve renklerle ışıltılı dansını yaşatan tema; renklerin coşkusunu çarpıcı aksesuarlarla bütünlüyor.

Shadows of Greys

Gri tonlarının gölgelerini yansıtan tema kışın gri serinliğini neon ve canlı renklerle sımsıcak bir buluşmada bir araya getiriyor. Ekose, çizgi, çiçek, dantel, leopar desenler kışın havasını keyif bir eğlenceye dönüştürüyor.

Brown is Back

Vakko 2020-2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu, kahvenin ve tonlarının geri dönüşünü kutluyor. Grilerle, derin yeşillerle, mavilerle, tabalarla, petrollerle, bordolarla, hardallarla yeniden doğuşa şahit olunan siluetler güçlü bir seslenişe sahip.

Winter White is a Must

Son birkaç sezondur kışın vazgeçilmezi olan beyaz yine sahnede. Beyazın varlığı koleksiyon temasına; siyahla, saksla, griyle, kahveyle tüm ana renkler ve canlı renklerle buluşarak aydınlık bir siluet katıyor. Kırmızılar, oranjlar, sarılar kış beyazıyla enerji doluyor.

Denim with Rainbow Knits

Jean’in varlığının renkle buluşması koleksiyonun en yalın hallerinden birini oluşturuyor. Denim, gökkuşağı renklerindeki trikolarla spor şıklığın öncüsü oluyor. Kırmızı, gold, saks ayakkabı çantalar ise temanın neşe kaynağı.

Ice Colors & Warm Pastels

Buz griler, buz beyazlar, buz pembeler, buz maviler, gümüşlerle harmanlanan şık pasteller de bu sonbahar ve kış ruhunun dinginliğiyle uyum sağlıyor.

VAKKO, ERKEK KOLEKSİYONUYLA KALABALIKTAN SIYRILIYOR

Vakko, güçlü bir sezonla erkek modasına yön veriyor. Sonbahar Kış Erkek koleksiyonun ana hedefinde, kalabalıklardan sıyrılıp güçlü ifadeli tasarımlarla yaşamın bir yansıması olmak yatıyor. Modanın kilit parçalarını karıştırarak stil oluştururken temel değerleri yaşatarak, yeniliği hedefleyen karaktere aksettiriyor. Günlük şık giyim ve spor giyim parçalarının rahat, sofistike tarzda kullanarak ortaya koyulan erkek koleksiyonunda yüksek Vakko kalitesi imzası yer alıyor.

Sezon kavramının neredeyse tamamen ortadan kalktığı günümüzde, Vakko’nun sunduğu zamansız ve yıl boyu giyilebilecek kadın ve erkek koleksiyonları tüm mağazalarda.

Vakko_Women_FW21_15639.
Vakko_Women_FW21_15639.
Vakko_Women_FW21_15992.
Vakko_Women_FW21_15992.

GÖRSELLER

Vakko Kampanya: https://bernaylafem.wetransfer.com/downloads/7b2c1…

Vakko Kadın Lookbook https://we.tl/t-KYQ0XwAUpm

Vakko Erkek Lookbook https://we.tl/t-NnXlicTA2X

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı